Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

«Валартін Фарма» виступила партнером Конференції «Family Doctor Assistance: Безпека пацієнта. Безпека медицини»

15 вересня 2023 року компанія «Валартін Фарма» виступила партнером науково-практичної конференції «Family Doctor Assistance: Безпека пацієнта. Безпека медицини», присвяченої питанням безпеки та ефективності доступної медичної допомоги українським пацієнтам в умовах воєнного часу. Учасниками конференції стали  лікарі різних направлень - загальної практики та сімейної медицини, педіатри, кардіологи, неврологи, гастроентерологи, інфекціоністи, ендокринологи, хірурги, медичні психологи та реабілітологи.

Понад 15 відомих фахівців та науковців надали експертні відповіді на актуальні питання адаптації клінічних стандартів медичної допомоги за Програмою медичних гарантій у реаліях, що зумовлені труднощами війни та поділилися практичними навичками щодо діагностики та лікування патологій, найбільш поширених у практиці лікарів первинної ланки.

Напередодні сезону гострих респіраторних вірусних захворювань завідувач кафедрою оториноларингологією НМУ ім. А. Богомольця, професор Дєєва Ю.В торкнулася питання застосування рослинних препаратів у хворих з гострим вірусним риносинуситом. В епоху безконтрольного призначення антибіотиків і як наслідок - зростання антибіотикорезистентності, питання раціональної фармакотерапії стає дедалі актуальнішим. Вірусний риносинусит має дуже високу захворюваність: від 2 до 5 епізодів в однієї людини на рік. З позиції доказової медицини, лікування вірусного риносинуситу включає в себе нестероїдні протизапальні засоби, судиннозвужуючі засоби протягом 5-7 днів, іригаційну терапія сольовими розчинами та фітотерапію. За рекомендаціями Европейської асоціації оториноларингологів, деякі рослинні препарати мають значущий вплив на симптоми застуди без виражених побічних явищ. Вдалим прикладом застосування досвіду народної медицини при цій патології є комплекс рослинних екстрактів з рутином «Синувіт». «Синувіт» — засіб комплексної дії рослинного походження, що має антивірусні, антибактеріальні, секретолітичні  та муколітичні, імуномоделюючі та судинозміцнюючі властивості. Застосування «Синувіт» у хворих з вірусним риносинуситом призводить до зменшенню закладеності носу, віділень з носу, кашлю та значно покращує якість життя. Згідно даних дослідження, проведеного на кафедрі оториноларингології НМУ ім. А. Богомольця, «Синувіт» сприяє скороченню тривалості лікування, зменшуючи тим самим вірогідність розвитку ускладнень зі сторони ЛОР-органів. Препарати на рослинній основі мають великий лікувальний потенціал, краще переносяться пацієнтами та можуть зменшить потребу в антибіотикотерапії при своєчасному використанні.

 

 

Дата: 20.09.2023