Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером науково-практичної конференції «OPTHALMIC LIGHT. ОФТАЛЬМОХІРУРГІЯ В УКРАЇНІ 2023»

3-4 березня 2023 року в місті Києві відбулась науково-практична конференція «OPTHALMIC LIGHT. ОФТАЛЬМОХІРУРГІЯ В УКРАЇНІ 2023» за участю лікарів-офтальмологів України та міжнародних учасників, партнером якої виступила компанія «Валартін Фарма».

Довгоочікувана  міжнародна наукова, освітня подія, організована ГО "Спілка офтальмохірургів України" об’єднала понад 1500 провідних лікарів офтальмологів України, спікерами виступили біля 100 фахівців та науковців з України, Нідерландів, Німеччини, Франції, Португалії, Австрії.

Вона стала ідеальним місцем для обговорення найгостріших проблем офтальмохірургії та світових тенденцій, обміну досвідом між видатними українськими й іноземними провідними спеціалістами галузі та започаткування дружніх стосунків із колегами, партнерами.

Основні питання які були розглянуті під час конференції:

  • Вибір ІОЛ при патології сітківки
  • Інновації в хірургії катаракти з мікроінвазивною хірургією глаукоми
  • Нові стратегії лікування глаукоми у клінічному застосуванні та клінічних розробках

В доповіді  доктора медичних наук Знаменської Марії Андріївни “Епіретинальний фіброз: особливості перебігу та біомаркери зорового прогнозу”, присвяченій сучасній проблемі офтальмологіії, була актуалізована тема використання астаксантина при захворюваннях органу зору, завдяки його доведеним множинним діям: покращення гемодинамічних показників сітківки, акомодації, нейропротекторній та протизапальній дії.

В Україні астаксантин представлений продуктом Офтаксантин – це  оптимальний комплекс на основі астаксантину та вітамінів Е і С для підтримки функції  зору. Виготовляє його  ТОВ «Валартін Фарма» - сучасна українська фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом і промоцією конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров'я.

В рамках партнера конференції компанія також представила препарат Окомістин - універсальний антисептик з широким спектром дії, для ефективної терапії будь-яких інфекційних процесів органу зору з максимальним  профілем безпеки, за що його поціновують лікарі різних спеціальностей.

Дата: 14.03.2023