Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Публикации

У період сезону застуд при гострому риносинуситі - фітокомплекс СИНУВІТ

У період сезону застуд при гострому риносинуситі - фітокомплекс СИНУВІТ

Осінь… Не за горами перше похолодання. Розпочинається сезон застуд, що триватиме понад півроку: осінь, зима та затяжна весна. На сьогодні звичайну застуду лор фахівці розглядають як гострий риносинусит. Досить часто при захворюванні, пацієнти не звертаються за медичною допомогою, а лікуються самостійно та приймають антибіотики. Але оскільки у 90% випадків причиною гострого риносинуситу є вірусна інфекція, користь від використання антибіотиків незначна. А ще самолікування створює проблему глобального поширення стійкості до антибіотиків. Саме тому фахівці з різних країн розробляли та аналізували різні підходи до лікування пацієнтів з гострим риносинуситом. І особливу увагу приділяли натуральним рослинним засобам, які можуть застосовуватись хворими на противагу антибіотикам.

Сучасні підходи у лікуванні пацієнтів з гострим риносинуситом викладені в Європейському погоджувальному документі для лікарів оториноларингологів - EPOS 2020. У рекомендаціях зібрані наукові дані щодо доцільності застосування фітотерапії. Деякі рослинні екстракти довели свою ефективність у зменшенні симптомів захворювання, прискоренні одужання пацієнтів, а також не викликали побічних ефектів.

Грунтуючись на цих наукових даних, фахівцями ТОВ «Валартін фарма» був розроблений комплекс рослинних екстрактів та рутину у складі продукту «Синувіт». «Синувіт» містить біологічно активні речовини рослинних екстрактів: екстракт квітів бузини (Sambucus nigra L.), екстракт квітів коров'яку (Verbascum thapsus), екстракт коренів тирличу (Gentiana lutea L.), а також екстракт листя андрографісу (Andrographis paniculata) та екстракт коренів пеларгонії (Pelargonium sidoides), які рекомендовані EPOS 2020. Засіб чинить противірусну, протизапальну, секретолітичну, імуномодулюючу та судинозміцнюючу дію.

Єфективність застосування фітокомплексу з рутином «Синувіт» у комплексному лікуванні хворих з гострим риносинуситом було досліджено на кафедрі оториноларингології Дніпровського державного медичного університету. Вже на 5 добу лікування у хворих відзначалося значне зменшення закладеності носа та кількості виділень із носа. Також прискорився процес самоочищення придаткових пазух носа. Будо доведено, що застосування «Синувіт» ефективно зменшувало запалення та сприяло швидкому одужанню хворих з гострим риносинуситом. Завдяки своєму натуральному складу «Синувіт» не викликає побічних єфектів.

Тож у період сезону застуд фітокомплекс з рутином «Синувіт» вартий уваги поціновувачів дієвих та безпечних засобів. Будьте здорові!

Дата: 24.11.2023