Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

«Валартін Фарма» виступила партнером науково-практичної конференції «Респіраторні етюди»

6 березня 2024 року у Києві та Одесі, у форматі телемосту відбулась конференція, присвячена питанням респіраторної медицини. Подія об`єднала понад  2000 офлайн та онлайн учасників:  оториноларингологів, алергологів, сімейних лікарів та суміжних спеціалістів. Партнером заходу виступила компанія «Валартін Фарма».  

Основні питання, які були розглянуті під час конференції:

  • Сучасні та ефективні підходи до лікування захворювань горла
  • Симптоматична терапія респіраторних інфекцій
  • Хронічний риносинусит з позиції EPOS2020

Досить актуальну тему, щодо застосування респіраторних пробіотиків при запальній патології ротоглотки розглянула у своїй доповіді к.мед.н., провідний науковий співробітник відділу запальних захворювань ЛОР-органів ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» Зарицька Ірина Станіславівна. Вирішити актуальні питання, щодо доцільності застосування антибіотиків при лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, допомагає новий продукт компанії «Валартін Фарма» - Лактоангін. Це унікальний комплексний продукт, до складу якого входить пробіотичний штам Lactobacillus helveticus MiMlh5, що може пригнічувати потенційно шкідливі бактерії Streptococcus  pyogenes, підтримує рівновагу імунної системи та має протизапальні властивості.  Також до складу Лактоангін входить гіалуронат натрію, що очищає і зволожує слизову оболонку ротоглотки, підтримує регенерацію слизової і захищає подразнені ділянки. А сухоребрик  лікарський пом’якшує неприємні відчуття у горлі, заспокоює слизову оболонку ротоглотки, має протизапальні властивості, а також відновлює здорове функціонування верхніх дихальних шляхів.

Не меншу увагу привернула доповідь доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри оториноларингології Одеського національного медичного університету Пухліка Сергія Михайловича. Була актуалізована тема використання Назомеру при полінозах та його доведеним множинним діям: елімінація або очищення слизової носа від алергенів і продуктів їх розпаду, запальних речовин, пилу, а також зволоження та прискорення відновлення слизової носа.  В Україні продукт Назомер®, представляє ТОВ «Валартін фарма» - сучасна українська фармацевтична компанія, що займається розробкою, виробництвом і промоцією конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров'я. Назомер® – спрей на основі морської води з гiалуронатом натрію і декспантенолом, який турбується про здоров’я слизової носа. Катіони Na ​​+ і К + в морській воді позитивно впливають на очищення слизової носа. Слабкий гіпертонічний сольовий розчин стимулює місцевий кровообіг. Декспантенол і гіалуронова кислота чинять виражену протизапальну і відновлювальну дію. Включення Назомеру® в комплексну терапію АР зменшує потребу і тривалість при використанні інших медикаментів: судинозвужувальних препаратів і місцевих протизапальних засобів та попереджає розвиток дистрофічних змін слизової порожнини носа. Назомер® допомагає спеціалістам з респіраторної медицини вирішувати питання комплексного підходу при фармакотерапії алергічного риніту.     

Дата: 12.03.2024