Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером вебінару «Новини гастроентерології за матеріалами Європейського гастротижня»

4 листопада 2022 року відбувся вебінар «Новини гастроентерології за матеріалами Європейського гастротижня», партнером якого виступила компанія «Валартін Фарма». У його матеріалах зібрано найновішу, цікаву та важливу для лікарів інформацію, яка прозвучала на платформі UEGWeek 2022.

Програма вебінару включала ключову доповідь завідувача кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика, член.-кор. НАМН України, проф. Харченко Н.В. «Новини гепатології. Нові підходи у медичному менеджменті пацієнтів з цирозом печінки».

У своїй доповіді проф. Харченко Н.В. відзначила високу ефективність Гепаризину у пацієнтів з фіброзом та цирозом печінки та зробила акцент на його вираженій протизапальній та доведеній антифібротичній дії. Гепаризин PLC - нова високодозова комбінація гліциризину, гліцину, метіоніну та есенціальних фосфліпідів для посиленої протизапальної та мембраностабілізуючої дії.

Дата: 09.12.2022