Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером щорічного Пленуму ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України»

5-6 жовтня в місті Ужгород було проведено  щорічний Пленум ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» та Науково-практичної конференції з міжнародною участю АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТОЛОГІЯ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ. Це найпотужніший науково-освітній захід, який щороку збирає понад 1000 учасників і підготовка до якого триває весь рік.

Як завжди в програмі виступи були доповіді топових доповідачів на найбільш актуальну тематику акушерства, гінекології та репродуктології. Найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології та колеги з інших країн в одному заході лише раз на рік.

На конференції були представлені провідні гінекологічні школи України – міст Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Одеси, Львова, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Тернополя.

У  своїй  доповіді "Вірусне інфікування, як причина запальних захворювань статевих органів у жінок фертильного віку" професор, доктор медичних наук, завідуючий відділенням «Проблем здоров’я жінки фертильного віку» НДІ ПАГ АМН України Подольский Василь Васильович  звернув увагу на розповсюдженість геніального герпесу серед гінекологічних патологій в Україні. В алгоритмах терапії зазначеної патології на першому місті є етіотропне лікування противірусними препаратами (інтерферон альфа-2b).

Для лікування вірусного інфікування при запальних процесах статевих органів у жінок фертильного віку  на базі НДІ ПАГ застосовувався парентеральний інтерферон альфа-2b АЛЬФАРЕКІН. Спеціалісти відділу відмічали безпеку та високий рівень імуногенності АЛЬФАРЕКІНУ через відсутність альбуміну.

Основний висновок доповіді професора Подольского В.В. в тому, що в разі виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом та особливо при інфікуванні вірусом герпесу 2-го типу та вірусом папіломи людини призначення в комплексній терапії препарату рекомбінантного інтерферона альфа-2b (АЛЬФАРЕКІН) дає високі показники ефективного лікування.

 

Дата: 19.10.2023