Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером конференції з міжнародною участю «Стандарти і практика мультидисциплінарного підходу на первинній ланці»

5 травня 2023 року в місті Києві відбулась конференція присвячена питанням ефективності сімейних лікарів в умовах воєнного часу: «Стандарти і практика мультидисциплінарного підходу на первинній ланці», за участю сімейних лікарів України та міжнародних учасників, партнером якої виступила компанія «Валартін Фарма».

Актуальна наукова, освітня подія під егідою Міністерства охорони здоров’я України та Української асоціації сімейної медицини об’єднала понад 3500 офлайн  та онлайн учасників – сімейних лікарів та працівників охорони здоров’я. Спікерами виступили понад 20 фахівців та науковців.

Основні питання які були розглянуті під час конференції:

  • Як сімейному лікарю адаптуватись до нових реалій роботи?
  • Які рекомендації (зі стандартів, протоколів) належить виконувати?

Не менш актуальне питання  розглянула у своїй доповіді на тему «Алергічний риніт, сучасні аспекти лікування», доктор медичних наук, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. Проф. О. С. Коломийченко НАМН України» Гогунська Інна Володимирівна.  За останні 20 років кількість випадків алергічного риніту (АР) у дітей та дорослих збільшилася майже в 3 рази. Сезонний АР не є небезпечним для життя захворюванням, але він здатний істотно знижувати якість життя, порушуючи працездатність і соціальну активність. Сучасне лікування хворих на АР охоплює елімінаційні заходи, спрямовані на зменшення або виключення контакту з причинним алергеном та неспецифічними алергенами (тютюновий дим та ін.) та фармакотерапію.

Була актуалізована тема використання Назомеру® при полінозах, його доведеним множинним діям: елімінація або очищення слизової носа від алергенів і продуктів їх розпаду, запальних речовин, пилу, а також зволоження та прискорення відновлення слизової носа.

В Україні продукт Назомер® представляє ТОВ «Валартін Фарма» - сучасна українська фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом і промоцією конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров'я. Назомер® – спрей на основі морської води з гiалуронатом натрію і декспантенолом, який турбується про здоров’я слизової носа. Катіони Na ​​+ і К + в морській воді позитивно впливають на очищення слизової носа. Слабо гіпертонічні сольові розчини стимулюють місцевий кровообіг. Декспантенол і гіалуронова кислота чинять виражену протизапальну і відновлюючу дію. Включення Назомера® в комплексну терапію АР зменшує потребу і тривалість при використанні інших медикаментів: судинозвужувальних препаратів і місцевих протизапальних засобах та попереджає розвиток дистрофічних змін слизової порожнини носа. Назомер® допомагає сімейним лікарям вирішувати питання комплексного підходу при фармакотерапії алергічного риніту. 

Дата: 16.05.2023