Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» прийняла участь в проведенні науково-практичної конференції з міжнародною участю «АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТОЛОГІЯ: НОВІ РЕАЛІЇ»

27-28 жовтня 2022 р. був проведений щорічний Пленум ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» та Наукова-практична конференція з міжнародною участю «АКУШЕРСТВО, ГІНЕКОЛОГІЯ, РЕПРОДУКТОЛОГІЯ: НОВІ РЕАЛІЇ» (пам’яті професора Ткаченка А.В.) в он-лайн форматі (Україна, Київ). Це найпотужніший науково-освітній захід, який щороку збирає понад 1000 учасників і підготовка до якого триває весь рік.Як завжди в програмі були виступи топових доповідачів на найбільш актуальну тематику акушерства, гінекології та репродуктології. Найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології та лікарі з інших країн приймали участь в одному заході. На конференції були представлені провідні гінекологічні школи України – міст Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Одеси, Львова, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Тернополя.

В секції «Репрудоктологія. Репродуктивне здоров’я  жінок» у своїй  доповіді "Сучасні етіологічні фактори у виникненні запальних захворювань статевих органів у жінок фертильного віку" заступник директора НДІ ПАГ АМН України  з наукової роботи, доктор медичних наук, професор Подольский Василь Васильович довів  результати дослідження мікробіому статевих органів нижнього рівня с застосуванням препарату ПЛАНТЕЗА™. Проведене дослідження дозволяє зробити висновок про необхідність ретельного спостереження за жінками фертильного віку з активним вірусом герпесу 2 типу та необхідність підтримання достатньої кількості лактобацил на нижньому рівні органів репродуктивної системи. Для корекції виявлених змін мікробіоценозу з успіхом може використовуватись  вагінальний пробіотик ПЛАНТЕЗА™.

В доповіді "Характеристика мікробіому статевих органів у жінок фертильного віку зі шкідливими звичками" доктора медичних наук, завідуючого відділенням «Проблем здоров’я жінки фертильного віку» НДІ ПАГ АМН України Подольского Володимира Васильовича були представлені результати дослідження на базі відділення с застосуванням препарату ОСТЕОЛАК. Мета дослідження визначення стану мікробіоценозу статевих органів нижнього рівня та кишківника у жінок фертильного віку, які зловживають шкідливими звичками. Результати у цих жінок вказують на зміни мікробіоценозу, як в статевих органах нижнього рівня та і в кишківнику. Виявлені зміни супроводжуються зниженням кількості лактобактерій. В комплексну терапію включали препарат ОСТЕОЛАК до складу якого входять бактеріальні штами пробіотичних бактерій та вітамін D, що показало свою високу ефективність.

 

Дата: 29.11.2022