Предупреждение

Информация в данном разделе представлена ​​только для мед работников или для специалистов охраны здоровья.

Подтвердите пожалуйста, что вы относитесь к мед работникам или к специалистам охраны здоровья.

Новости

Компанія «Валартін Фарма» виступила спонсором Науково-практичної конференції «Досягнення та розвиток сімейної медицини в Україні та світі»

27-28 жовтня 2022 р. відбулася науково-практична конференція «Досягнення та розвиток сімейної медицини в Україні та світі», спонсором якої виступила компанія «Валартін Фарма».

Член-кор. НАМН України Харченко Н.В. представила доповідь «Неалкогольна жирова хвороба печінки. Оксидативний стрес. Сучасні підходи до лікування».

У доповіді зазначено, що оксидативний стрес – це один із основних механізмів розвитку та прогресування багатьох захворювань, у тому числі неалкогольної жирової хвороби печінки (НАЖХП).

Глутатіон та астаксантин – одні з найбільш вивчених та ефективних антиоксидантів у світовій практиці. Результати пошуку за запитом Глутатіон + астаксантин у базі даних американської електронної бібліотеки Medline показують 197 000 досліджень та кокранівської бібліотеки - понад 4000 систематичних оглядів та контрольованих досліджень, які мають найвищий ступінь доказовості. Глутатіон включений до європейської, японської, американської фармакопеї та застосовується у лікуванні захворювань печінки вже понад 30 років у Японії, Китаї, США, Італії та інших країнах. Що стосується астаксантину, то з 1999 року він схвалений FDA для застосування у харчовій та фармацевтичній промисловості.

Гепавал ASN – нова комбінація глутатіону та астаксантину, що має посилену антиоксидантну дію за рахунок додавання до глутатіону потужного природного антиоксиданту астаксантину.

Компоненти Гепавала ASN мають різні механізми дії та різні точки застосування на рівні клітин, що дозволяє отримати посилений антиоксидантний ефект: глутатіон – це головний внутрішньоклітинний антиоксидант, а астаксантин має властивості і водорозчинного, і жиророзчинного антиоксиданту, що забезпечує найбільш повний та ефективний захист клітин.

Дата: 07.12.2022