News

«Валартін Фарма» виступила партнером VІІ МІЖНАРОДНОГО КОНГРЕСУ «РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ`Я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів»

18-19 квітня 2024 р. в м. Києві був проведений VІІ міжнародний конгрес «РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ`Я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікарів».

У конгресі  взяли участь провідні експерти, вчені, лікарі різних медичних галузей з Великої Британії, Мальти, Туреччини, Італії, Франції, Нідерландів, були представлені провідні гінекологічні школи України – міст Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Одеси, Львова, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Тернополя. В програмі конгресу були проведені  симпозіуми, клінічні консиліуми, дискусії експертів, майстер-класи, симуляційні тренінги.

У  своїй  доповіді " Оптимізація лікування герпесвірусних та папіломавірусних інфекцій у жінок фертильного віку в сучасних умовах" професор, доктор медичних наук, завідуючий відділенням «Проблем здоров’я жінки фертильного віку» НДІ ПАГ АМН України Подольский Василь Васильович звернув увагу на розповсюдженість зазначених патологій в структурі гінекологічних захворювань  в Україні. В комплексний терапії при запальних процесах статевих органів у жінок фертильного віку  на базі НДІ ПАГ застосовувався інтерферон альфа-2b АЛЬФАРЕКІН в формі порошку для ін’єкцій та супозиторіях. Спеціалісти відділу відмічали безпеку та високий рівень імуногенності АЛЬФАРЕКІНУ через відсутність альбуміну.

Також в доповіді було звернуто увагу на застосування різних форм випуску Альфарекіну в комплексній терапії  в залежності від вірусного навантаження. Так при  низькому вірусному навантаженні – ДОЦІЛЬНО призначення супозиторіїв у моно режимі, а при високому вірусному навантаженні – ДОЦІЛЬНО призначення ін'єкцій у моно режимі.

Date: 01.05.2024