News

«Валартін Фарма» виступила партнером конференції «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ В ПРОФІЛАКТИЦІ, РОЗПІЗНАВАННІ ТА ЛІКУВАННІ СЕЗОННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ. ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА. ВЕСНА-2024»

29 березня 2024 року у Києві відбулась конференція, присвячена сучасним питанням діагностики та лікування сезонних захворювань та коморбідних станів у весняний період. Подія об`єднала понад  4000 офлайн та онлайн учасників:  оториноларингологів, алергологів, імунологів пульмонологів, фтизіатрів  дерматологів та сімейних лікарів. Партнером заходу виступила компанія ТОВ «Валартін Фарма».

Під час роботи конференції відбулись розбори клінічних випадків,  розгорнуті дискусії щодо особливостей ведення пацієнтів в сучасних умовах, а також розглянуті основні питання:

  • Сучасні та ефективні підходи до лікування бронхіальної астми
  • Кропив’янка як медико-соціальна проблема
  • Вікові особливості перебігу атопічного дерматиту.

Найактуальніше питання навесні: «Сучасні підходи до лікування та ефективної профілактики алергічного риніту» розкрила у своїй доповіді Інна Володимирівна Гогунська, доктор медичних наук, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О. І. Коломійченка НАМН України».

Була актуалізована тема використання Назомеру при полінозах завдяки його доведеним множинним діям: елімінація або очищення слизової носа від алергенів і продуктів їх розпаду, запальних речовин, пилу, а також зволоження та прискорення відновлення слизової носа.  В Україні продукт Назомер®, представляє ТОВ «Валартін фарма» - сучасна українська фармацевтична компанія, що займається розробкою, виробництвом і промоцією конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров'я. Назомер® – спрей на основі морської води з гiалуронатом натрію і декспантенолом, що чинить комплексну дію на слизову носа. Слабкий гіпертонічний сольовий розчин сприяє очищенню слизової носа та стимулює місцевий кровообіг. А декспантенол і гіалуронова кислота чинять виражену протизапальну і відновлювальну дію. Включення Назомеру® в комплексну терапію АР зменшує потребу і тривалість при використанні судинозвужувальних препаратів і місцевих протизапальних засобів, що попереджає розвиток дистрофічних змін слизової порожнини носа. Назомер® допомагає лікарям ефективно вирішувати питання комплексного підходу при фармакотерапії алергічного риніту.     

Date: 29.03.2024