News

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером серії ефірів «Всеукраїнський офтальмологічний марафон», що відбулися у травні 2024 року

Травневий «Всеукраїнський офтальмологічний марафон» об`єднав понад 3000 лікарів офтальмологів та інших спеціальностей.

Найгарячіші дискусії були розгорнуті під час обговорення тем присвячених питанням порушення рефракції: «Відкриття оптичних містерій: загадкові випадки рефракції».  А також захворювань переднього сегменту ока: «Око в деталях: розкриття складних випадків патології переднього сегменту.» Традиційно під час ефірів здійснювалось навчання та обмін досвідом. Обговорювались цікаві клінічні випадки. 

В рамках партнерської участі ТОВ «Валартін фарма» - сучасна українська фармацевтична компанія, яка займається розробкою, виробництвом і просуванням конкурентоспроможних лікарських засобів і продуктів для здоров'я представила продукт Офтаксантин. Це комплексний препарат, що містить найпотужніший в природі антиоксидант - натуральний астаксантин, вітамін Е та вітамін С. Його антиоксидантна дія включає модуляцію окисного стресу (ОС) та запалення, шляхом гасіння вільних радикалів та синглетного кисню. Офтаксантин завдяки своїм унікальним властивостям: проникати через гематоенцефалічний бар'єр  та пронизувати клітинну мембрану, широко та обґрунтовано застосовується фахівцями при офтальмопатології.

Офтаксантин - оптимальний комплекс на основі астаксантину та вітамінів Е і С для підтримки функції  зору.

Date: 15.05.2024