News

Компанія «Валартін Фарма» виступила партнером науково-практичної конференції «Стандарти і практика мультидисциплінарного підходу на первинній ланці»

03 травня 2024 року у Києві відбулася конференція присвячена питанням ефективності сімейних лікарів в умовах воєнного часу: шляхом від універсального лікаря первинки до ефективного мультимодального підходу. Партнером заходу виступила компанія «Валартін Фарма»

Ключове питанням заходу:  роль лікарів первинної ланки, які продовжують працювати в умовах викликів війни. Міграція пацієнтів в межах країни та за кордон, міграція фахівців зумовлює дефіцит кваліфікованих медичних кадрів. Суттєво зростає кількість екстрених ситуацій, коморбідних станів, загострень хронічних захворювань, що значно обтяжує систему охорони здоров’я, ускладнює можливість швидкого реагування, що поглиблює ризики для життя та здоров’я пацієнтів.

Одну із актуальних тем: застосування фарингеальних пробіотиків при загостреннях хронічних захворювань ротоглотки розкрила у своїй доповіді к.мед.н., провідний науковий співробітник відділу запальних захворювань ЛОР-органів ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» Зарицька Ірина Станіславівна. Вирішити актуальні завдання для лікаря, щодо тактики лікування запальних захворювань ротоглотки, допомагає новий продукт компанії «Валартін Фарма» - Лактоангін. Це унікальний комплексний продукт, до складу якого входить пробіотичний штам Lactobacillus helveticus MiMlh5, що може пригнічувати потенційно шкідливі бактерії Streptococcus  pyogenes, підтримує рівновагу імунної системи та має протизапальні властивості.  Гіалуронат натрію, що також входить до складу Лактоангін - очищає і зволожує слизову оболонку ротоглотки, підтримує регенерацію слизової і захищає подразнені ділянки. А Сухоребрик  лікарський пом’якшує неприємні відчуття у горлі, заспокоює слизову оболонку ротоглотки, має протизапальні властивості, а також відновлює здорове функціонування верхніх дихальних шляхів. Завдяки унікальному складу Лактоангін знаходить все більш широке застосування фахівцями та отримує позитивні відгуки від пацієнтів.     

ЛАКТОАНГІН – натуральний комплекс на основі фарингеального пробіотика та гіалуронової кислоти для підтримки здоров’я горла!

Date: 05.05.2024