News

Компанія «Валартін Фарма» прийняла участь в проведенні науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров’я жінок»

21 квітня 2023 року була проведена Наукова-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання збереження соматичного та репродуктивного здоров’я жінок» (присвячена 30-річчю заснування НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ) в онлайн-форматі (Україна, Київ). Цей науково-освітній захід щороку збирає понад 1500 учасників. В програмі конференції були виступи топових доповідачів на найбільш актуальну тематику акушерства, гінекології та репродуктології. Найяскравіші і найхаризматичніші зірки вітчизняного акушерства, гінекології та репродуктології та лікарі з інших країн приймали участь в одному заході. На конференції були представлені провідні гінекологічні школи України – міст Києва, Дніпра, Кривого Рогу, Харкова, Одеси, Львова, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Тернополя.

У  своїй  доповіді "Оптимізація лікування змін мікробіоценозу при хронічних запальних захворюваннях статевих органів у жінок зі шкідливими звичками" доктор медичних наук, завідуючий відділенням «Проблем здоров’я жінки фертильного віку» НДІ ПАГ АМН України Подольский Володимир Васильович  зауважив на те, що важливим залишається питання корекції мікробіоценозу урогенітальних органів при хронічних запальних  захворюваннях статевих органів. Призначення лікувальних заходів має відбуватися з урахуванням показників біотопів. В сучасних умовах, частіше виявляються запальні процеси статевих органів нижнього рівня. Серед багатьох фармакологічних препаратів з успіхом можуть використовуватись препарати лактобактерій. В продовженні даної теми Володимир Васильович довів  результати дослідження мікробіому статевих органів нижнього рівня с застосуванням препарату ПЛАНТЕЗА™. Проведене дослідження дозволяє зробити висновок про необхідність ретельного спостереження за жінками фертильного віку з активним вірусом герпесу 2 типу та необхідність підтримання достатньої кількості лактобацил на нижньому рівні органів репродуктивної системи. Лікування запальних захворювань статевих органів нижнього рівня з успіхом можна проводити поєднанні з пробіотиком ПЛАНТЕЗА™.

Date: 09.05.2023